Tijdens Corsa Toscana 2023 ontdek je de mooiste wegen van Toscane gecombineerd met de typische Italiaanse keuken en heerlijke wijnen uit de Chianti regio. Elke avond genieten we van een culinair Toscaans diner in één van de luxe 5-sterren hotels gepaard met een wijn arrangement. Corsa Toscana 2023 start bij Lefay Resort & SPA Dolomiti in Pinzolo, Italië en eindigt in het hart van Toscane, tussen Siena en Florence. Een ervaring om nooit te vergeten!
We zullen rijden over de prachtige heuvels van Toscane terwijl u kunt genieten van uitzichten over de wijngaarden zover het oog reikt. Tijdens de rally komen we enkele prachtige wegen voorbij zoals de Strada Asciano, Strada del Vino, de Strada Fioraire en nog veel meer.
- 4 dagen
- 4 nachten in 5* hotels
- 750 km
- Ontdek de Chianti regio
- De mooiste wegen van Toscane
- Een ervaring om nooit te vergeten
Wil jij het typische Toscane ontdekken onder het genot van culinaire diners, heerlijke lokale wijnen, samen met andere petrolheads?
Geniet met ons mee van dit prachtige avontuur in Italië.
Beperkte plaats
Maximaal 20 teams!
Inclusief:
- 4 nachten in luxe 5-sterrem hotels
- 4 uitgebreide ontbijtbuffets
- 4 culinaire diners inclusief wijn arrangement
- Wijnproeverij met lunch in de wijngaarde op dag 3
- SPA toegang bij alle hotels
- Parking bij alle hotels
- Goodiebag
- GPX File
- Professionele foto's
Prijs
Early bird: € 1995,- per persoon
Regulier: € 2195,- per persoon
Minimaal 2 personen per auto / team
Early bird geldig tot 30/02/23
Betalingsinfo
Na inschrijving volgt een voorschot van 50% om uw deelname te bevestigen.
Het resterende bedrag dient betaald te worden vóór 15/04/22
De start en ontvangst van de rally vindt plaats bij Lefay Resort & SPA in Pinzolo, Italië. Na het inchecken verwelkomen we je met een aperitief. Daarna kun je genieten van het 5* hotel en de faciliteiten zoals de SPA en het zwembad voordat het welkomstdiner begint.
Vanaf 19:30 uur ben je welkom in het restaurant van het hotel waar iedereen wordt ontvangen tijdens het eerste culinaire diner. Een mooi begin van dit culinaire rijdersweekend!
Op de derde dag hoeft u uw spullen niet in te pakken aangezien we 2 nachten in Castelfalfi verblijven. Na het ontbijt vertrekken we richting het prachtige San Gimignano om de Strada Fioraire en de Strada del Vino te rijden.
In de buurt van San Gimignano maken we een lunchstop op een prachtig wijn- en truffellandgoed om te genieten van een Toscaanse lunch en wijnproeverij. Na de lunch rijden we een korte route terug naar het hotel om 's middags te genieten van het geweldige resort.
's Avonds hebben we wederom een diner georganiseerd. Ditmaal bij Il Rosmarino. Het restaurant serveert een typische Bistecca Fiorentina als hoofdgerecht en een aantal geweldige wijnen bij het 4-gangen diner.
Dag 5: Tijd om naar huis te gaan
Na het laatste ontbijt in het prachtige hotel eindigt ons avontuur in Toscane. Iedereen mag zijn koffers pakken en uitchecken om huiswaarts te keren. Degenen die graag in een groep rijden, kunnen 's ochtends samen met ons vertrekken richting Maastricht om zich daar volgens ieders route op te splitsen.
Op de eerste rijdersdag gaan we van Pinzolo richting Modena.
In de middag ontdekken we ons eerste deel van de Toscaanse heuvels en wijngaarden op weg naar Castelfalfi, Italië. Zodra we 's middags bij het hotel zijn aangekomen, bent u vrij om de faciliteiten te ontdekken en te genieten van het uitzicht.
's Avonds hebben we samen met alle deelnemers een culinair Toscaans diner georganiseerd op het terras van het restaurant van het hotel.Een culinaire en luxe ervaring gegarandeerd!
Op de laatste rijdersdag rijden we richting Siena en ontdekken we een groot deel van de Chianti-streek met de meest fantastische wegen en geweldige uitzichten.
De route van vandaag is ongeveer 200 km, dus we hebben genoeg tijd om te ontspannen en een duik te nemen in het zwembad van ons volgende hotel.
In de avond hebben we samen met alle deelnemers een laatste heerlijk diner inclusief wijn georganiseerd om het evenement tot een goed einde te brengen.
Copyright © All rights reserved